REFERENCE

Co říkají moji spokojení klienti?

Děkuji Vám za milé ohlasy i Vaše návraty! Moc si jich vážím, proto ode mne vždy dostanete při dalším společném focení bonusové fotografie zdarma...

Aneta K.
"Po spolupráci s fotografkou Káťou máme nádherné vzpomínky z těhotenství. Za přístup, rychlou a hezky odvedenou práci děkujeme!"
Simona L.
"Skvělá fotografka, osobní a přátelsky přístup, a především jedinečné fotografie, které zůstanou už napořád."
Iva M.
"S focením mám už dvojí dobrou zkušenost, mohu proto doporučit. Focení bylo vždy pohodové, nenucené a trvalo jen chviličku. Fotky byly moc hezké a navíc rychle zpracované. Příště se určitě zase obrátíme na Vaše momentky. Děkujeme!"
Ivana A.
"Kata je úžasná a profesionální fotografka a díky ní máme ty nejkrásnější svatební fotky a rodinné focení. V zahraničí se nás vždyť ptají, kdo fotil naše krásné fotky. Je úžasná, spolehlivá, kreativní."
Tereza Ř.
"Velmi příjemné a pohodové focení. Během malé procházky kolem chlumeckého zámku jsme se dobře bavily, párkrát to udělalo cvak a bylo hotovo. Výsledek je suprovej, můžu doporučit i těm, kteří neradi stojí před objektivem."
Žaneta G.
"Velmi milé a příjemné, oceňuji nápaditost fotografky a přirozené focení, ani nevíte, že se fotíte 😊"
Andrea T.
"Chtěla bych tímto Kátě moc poděkovat za super práci při přátelském a pohodovém těhotenském focení. Velmi oceňuji i skvěle vybrané prostředí a rychlé zpracování výsledných fotografií.
Mohu jen doporučit a budeme se těšit na další spolupráci při newborn focení 🙂"
Lucie L.
"Super focení, pohodová atmosféra a výsledek dokonalý, nejhezčí fotky co jsme kdy měli! Určitě se Kátě do budoucna ještě ozveme na další rodinné focení 👍"